OKULUMUZUN BAŞARILARI

Beyaz Turnuva 22. Karışık Çiftler

Öğrenci(ler) : Derin KOMAN (5. sınıf)
Düzenleyen Kurum : Küçük Kulüp
Yarışma Adı : Beyaz Turnuva 22. Karışık Çiftler
Konu/Kategori : Tenis Turnuvası Minikler Kategorisi
Derece : Centilmen Sporcu Ödülü
Alanı : Beden Eğitimi - Tenis



Uluslararası Bağbozumu Optimist Yelken Yarışları

Öğrenci(ler) : Tarhan ÖĞÜTÇÜ (7. sınıf)
Düzenleyen Kurum: Türkiye Yelken Federasyonu
Yarışma Adı : Uluslararası Bağbozumu Optimist Yelken Yarışları
Konu/Kategori : Yelken Yarışları - 2002 Doğumlular Kategorisi
Derece : 3.lük
Alanı : Beden Eğitimi - Yelken



İsmini Sen Bul Masal Yarışması

Öğrenci(ler) : Çağan KILINÇ (4. sınıf)
Düzenleyen Kurum: Martı Koleji
Yarışma Adı : İsmini Sen Bul Masal Yarışması
Konu/Kategori : Masal İsmi Bulma - İlkokul
Derece : 1.lik
Alanı : Türkçe - Masal
















Tenis Turnuvası

Öğrenci(ler) : Derin KOMAN (5. sınıf)
Düzenleyen Kurum: Buca Belediyesi
Yarışma Adı : Tenis Turnuvası
Konu/Kategori : Tenis
Derece : 2.lik
Alanı : Beden Eğitimi - Tenis




Cumhuriyet Temalı Resim Yarışması

Öğrenci(ler) : Sude Özüm ÖZLÜ (6. sınıf / Resim - Ortaokul Kategorisi)
                       Nehir KÜÇÜKOĞLU (2. sınıf / Resim - İlkokul Kategorisi)
Düzenleyen Kurum: Güzelbahçe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
Yarışma Adı : Cumhuriyet Temalı Resim Yarışması
Konu/Kategori : Resim
Derece  : 1.lik
Alanı  : Resim



Uluslararası 6. Cumhuriyet Bisiklet Yol Yarışı

Öğrenci(ler) : Gazi YILDIRIM
Düzenleyen Kurum: Edirne Bisiklet Kulübü (EBİS)
Yarışma Adı : Uluslararası 6. Cumhuriyet Bisiklet Yol Yarışı
Konu/Kategori : Bisiklet Yol Yarışı - Genç Erkekler
Derece  : 2.lik
Alanı  : Bisiklet Yol Yarışı










Cumhuriyet Temalı Şiir Yarışması

Öğrenci(ler) : Mikail ÖZCAN (3. sınıf)
    Çağdaş ÖZSIRMA (3. sınıf)
    Çağan KILINÇ (4. sınıf)
Düzenleyen Kurum: Martı Koleji
Yarışma Adı : Cumhuriyet Temalı Şiir Yarışması
Konu/Kategori : Şiir Yazma - İlkokul
Derece  : 1.lik, 2.lik, 3.lük
Alanı  : Türkçe - Şiir


İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Düzenlediği Cumhuriyet Temalı Yarışmalar

Öğrenci(ler) : Mikail ÖZCAN (3. sınıf); Çağdaş ÖZSIRMA (3. sınıf)
  Çağan KILINÇ (4. sınıf);Sude Özüm ÖZLÜ (6. sınıf)
  Nehir KÜÇÜKOĞULU (2. sınıf);Alp KESKİN (6. sıınf)
  Pelin KESKİN (6. sınıf)
Düzenleyen Kurum: Martı Koleji
Yarışma Adı : İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Düzenlediği Cumhuriyet Temalı Yarışmalar
Konu/Kategori : Şiir, Kompozisyon Yazma - İlkokul, Ortaokul
Derece  : Katılım Belgesi
Alanı  : Türkçe - Şiir, Kompozisyon

2014 Laser Türkiye Şampiyonası

Öğrenci(ler) : Yılkan TİMURŞAH (9. sınıf)
Düzenleyen Kurum: Türkiye Yelken Federasyonu
Yarışma Adı : 2014 Laser Türkiye Şampiyonası
Konu/Kategori : Yelken 4,7 Junior
Derece  : 4,7 Junior Birincisi
Alanı  : Beden Eğitimi-Yelken

1 2 3 4 İleri >>

Sayfa Başı